Як організувати квартирний переїзд?

Плануєте переїжджати в новий будинок або квартиру цього літа? В такому випадку вам доведеться квартирний переїзд. Це непросте завдання, якщо намагатися самостійно перевезти меблі, велику побутову техніку і нескінченну кількість речей.

Навіть якщо у вас є автомобіль з містким багажником (універсал або хетчбек) і причіп, тільки для переїзду однокімнатної квартири доведеться зробити не менш десяти ходок. Плюс до всього, важкі меблі і техніку потрібно знести до під’їзду, потім занурити в авто, підняти на поверх нової квартири.

Послуги квартирного переїзду

Переїзд в новий будинок або квартиру можна здійснити всього за 1-2 дня. Все буде залежати від кількості перевезених речей і дальності маршруту транспортування. У будь-якому випадку фахівці зроблять роботу швидше і ефективніше.

Замовити квартирний переїзд у Львові можна на сайті. Переходьте за посиланням і замовляйте необхідну кількість транспорту, вантажників і починайте пакувати речі. Деякі речі, наприклад, фамільний кришталь або вази з набором тарілок потрібно упаковувати самому. В цьому випадку ви переконаєтеся в цілості й схоронності перевезеного вантажу.

Коробки з крихкими речами обов’язково позначайте іншим кольором. Наприклад, можна купити червоний скотч або позначати коробки маркером. Головне, щоб вантажники розрізняли, де колекція книг, а де тендітна посуд, комп’ютерна та ТВ техніка.

Описавши своє замовлення, ви зможете дізнатися приблизну вартість і терміни переїзду. Наприклад, потрібно буде вказати точку навантаження і кінцевий пункт, де потрібно буде розвантажуватися. Також потрібно буде вказати обсяг речей. Наприклад, переїзд однокімнатної квартири може тривати всього один день. Для переїзду чотирикімнатної квартири або невеликого приватного будинку знадобитися 2-3 дня.

Головне, що тепер вам не доведеться займатися цією роботою самому і просити ще когось допомогти спустити стулковий шафа, важкий диван (з натурального дерева) або нескінченну кількість речей. Скористайтеся послугами найкращих фахівців, готових виконати великий обсяг роботи в найкоротші терміни.

Share via