Ортопедичні матраци: в чому їх користь

Здоров’я хребта для кожної людини має бути на першому місці, оскільки це опора для організму. Це означає, що від його стану залежить стан усього організму. Саме тому лікарі рекомендують спати на ортопедичних матрацах.

ортопедичні матраци

Чому варто купувати ортопедичні вироби

Річ у тому, що звичайні можуть бути двох видів: занадто м’які, коли спина неначе «провисає», м’язи напружуються і посилюється ризик затискання нервів. Другий вид — занадто жорсткі, тоді м’язи надмірно здавлюються, через що порушується кровообіг. У обох випадках про здоровий сон не може бути і мови людина прокидається розбитою, в нього ломить тіло, часто неправильний сон стає також причиною головних болів.

В той же час матрац ортопедичний Київ розробляє так, щоб хребет міг зберігати природний вигин. Тоді уві сні відбуватиметься природний процес, коли хребет, що трохи скоротився за день, витягується і розслабляється. Це дозволяє людині повноцінно відпочивати, причому полегшення з’являється відразу, як тільки він лягає.

Існує два види таких виробів — пружинні і безпружинні, кожен з них хороший по-своєму і кожен забезпечує потрібний ефект:

  • ортопедичні матраци з пружинами хороші тому, що вони точково реагують на навантаження, що підходить для більшості людей :
  • безпружинні матраци можуть мати різне наповнення, тому при виборі варто орієнтуватися на цей показник.

У ортопедичного матраца у будь-якому випадку є декілька зон жорсткості, що логічно, оскільки різні частини тіла давлять на нього з різним зусиллям. Тому голова, плечі і таз — це завжди м’якші зони, а ноги, поперек і шия — жорсткіші.

Декілька слів про переваги ортопедичних матраців

Таким чином, ортопедичні матраци від інтернет магазину matrasin.kiev.ua підтримують здорове положення тіла під час сну, причому навіть якщо з хребтом є якісь проблеми, сплячому все одно буде максимально комфортне. І це не єдиний плюс:

  • завдяки повністю розслабленому, але при цьому не провисшему хребту розслабляються також і м’язи, за рахунок нормального кровопостачання мозку людина спить набагато спокійніше. Тобто ортопедичний матрац забезпечує глибокий безперервний сон, після якого людина прокидається бадьорою і відпочилою;
  • якщо говорити про безпружинні ортопедичні матраци, то їх додатковим плюсом буде гіпоалергенний наповнювач, який до того ж збирає менше пилу.

Він також добре вентилюється, внаслідок чого мікроклімат спального місця буде максимально комфортним.

Таким чином, з ортопедичними матрацами про здоров’я хребта можна не турбуватися, але людям, які мають специфічні проблеми з опорно-руховим апаратом, варто перед купівлею проконсультуватися з лікарем.

EN RU UK