Заклеювачі та палетообмотувачі: ціна автоматизації пакувальних процесів

Купити палетайзер сьогодні — це не стільки розкіш, скільки необхідність для компаній, в яких однією з ланок пакувальних процесів є використання піддонів. Рівень продуктивності сучасних палетопакувальних машин настільки високий, що ціна такого обладнання вже не може розглядатися як перепона на шляху до автоматизації операцій пакування. Тим більше коли в Україні такі технології пропонує офіційний дилер одного з найкращих італійських виробників пакувального обладнання Robopac — «Пак-Трейд».

Транспортне пакування з використанням стретч-плівки вважається найбільш доцільним та технологічним рішенням. Але і цей матеріал необхідно використовувати максимально ефективно та економно, мінімізуючи втручання персоналу. За виконання цих трьох вимог на Вашому складі чи виробництві найкраще «відповідатимуть» автоматичні та напівавтоматичні палетайзери Robopac.

Як вибрати пакувальне обладнання?

Вибір типу палетайзера залежить від таких факторів:

 • Специфіка роботи компанії.
 • Різновид вантажу, що упаковується на палетах.
 • Продуктивність робіт.
 • Дальність транспортування упакованої продукції.

В лінійці італійського виробника представлені бюджетні напівавтоматичні моделі для невеликих об’ємів пакування (наприклад, серія Ecoplat), модифікації для великих виробництв (серія Rotoplat), палетайзери з поворотним кронштейном для особливо нестійких вантажів (Rototech, Masterwrap), мобільні роботи-палетопакувальники (Robot) та ін.

Незалежно від модифікації, обираючи Robopac, Ви можете розраховувати на виключну італійську якість обладнання, перевірену в усьому світі. До переваг такого обладнання варто віднести:

 • Значне зниження собівартості пакування одного піддону завдяки економії витрати стретч-плівки. Це стало можливим завдяки високому показнику попереднього натягу (pre-stretch) — від 150 до 500% залежно від виду палетопакувальника.
 • Висока якість пакування, що зумовлює надалі безпечне транспортування вантажу.
 • Прискорення пакувальних процесів — наслідок автоматизації операцій, які до цього виконувала людина.
 • Просте, безпечне та інтуїтивно зрозуміле управління.
 • Можливість підібрати палетопакувальну машину для будь-яких видів товарів та в будь-яких умовах.

Для чого потрібен заклеювач коробів?

Заклеювач коробів Robopac Robotape — це автоматичне або напівавтоматичне пакувальне обладнання, з допомогою якого відбувається заклеювання коробок скотчем. Один «автомат» здатен запакувати до 1200 одиниць на годину, а більшість моделей за 2-3 хвилини налаштовуються під конкретний розмір короба. Плюси заклеювачів Robopac такі ж очевидні, як і палетопакувальних машин, а саме:

 • Економія витратних матеріалів. Витрата скотчу з використанням заклеювача скорочується на 30%.
 • Швидкість роботи. Як автоматичні, так і напівавтоматичні моделі здатні суттєво прискорити пакувальні процеси, мінімізуючи ручну роботу, адже більше не потрібно підіймати та «крутити» важкі коробки.
 • Якість пакування. Заклеювач коробів Robopac заклеює чітко й акуратно кожну коробку, створюючи естетичний зовнішній вигляд пакування.
 • Заклеювач легко інтегрується у пакувальну лінію з наявним формувальником.
 • Доступна вартість, що окупиться за 3-12 місяців експлуатації.

Якісне пакування продукції — це не просто щоденна рутина, а й важливий елемент вашої репутації на ринку. Від того, у якому вигляді товар «доїде» до замовника сьогодні, залежать відгуки про Вас завтра. Довірте репутацію та автоматизацію «Пак-Трейд» — і Ви одразу помітите позитивні зміни у розвитку власного бізнесу!