Як створити презентабельний дизайн для відомої компанії? Інтер’єр для Райффайзен Банк Аваль

Створити дизайн інтер’єру, що підкреслить статус великої фінансової організації вже з існуючою могутньою репутацією – справа не проста. Фірмовий дизайн інтер’єру банку не тільки грає іміджеву роль, а й гарантує стандарти ведення юридичної практики в цілому. Від раціонального планування і грамотного розташування функціональних елементів залежить зручність обслуговування і комфорт.

Райффайзен Банк Аваль, як в Україні, так і в Європейському сегменті, вже давно знаходиться на лідируючих позиціях, і відрізняється високим рівнем якості в сфері обслуговування клієнтів. 

Сучасний та презентабельний інтер’єр для банку розробила студія дизайну інтер’єру ARCHEVISTA DESIGN. Завданням дизайнерів під час розробки дизайн-проекту стало утримати високу планку респектабельності будівлі. І нарешті, після проведення реконструкції та будівельно-ремонтних робіт, стара будівля гуртожитку по вул. Кутузова в Києві набуло нове життя!

Реорганізований простір став сучасним і презентабельним. Він викликає почуття впевненості і надійності! Було створено принципово нове приміщення з урахуванням ергономічних вимог з боку забезпечення роботи банку і всього переліку нормативів.

Дизайн інтер’єру банку є наочним результатом об’єднання зусиль фахівців з архітектури і дизайну,та представників банку.

Повномасштабний дизайн інтер’єру зі стратегічним підходом — це поштовх до впливу на продуктивність і до збільшення прибутку компанії. Передові фахівці студії ARCHEVISTA DESIGN вели проект від початкової концепції до повної реалізації, забезпечуючи всебічний контроль на кожному етапі будівництва. Дизайнери створили робочий простір, що відбиває бренд і імідж, безпеку і благополуччя банку. Дизайнерське рішення банку відповідає усім прийнятим корпоративним стандартам компанії.

Сьогодні тут функціонує великий операційний зал з окремими кабінетами для фахівців, кімнатами для проведення переговорів. В офісі також розташований особистий кабінет і приймальня заступника голови правління Роберта Коссманна. Відкрита робоча зона сприяє більшому спілкуванню між людьми. Дизайн-проект інтер’єру відділення Райффайзен банку розміщує кабінети для керівників і співробітників, конференц-зали та кімнати відпочинку.

Делікатний і відповідальний підхід кожного учасника проекту сприяв швидкому і якісному вирішенню всіх питань, економії часу і сил для безпосереднього вирішення кожного завдання, що постало перед дизайнерами.