Як дізнатися про доходи політиків та інших українців?

Багатьох українців цікавлять зарплати тих, хто розподіляє бюджет, управляє фінансами і приймає різні закони. Політики повинні надати декларації про свої доходи та дохи сім’ї. Це не закрита інформація, її може дізнатися кожен з вас. Потрібно лише знайти джерело з достовірною інформацією, де опублікувані актуальні дані.

Наприклад, якщо вас цікавить Загорій Гліб і його доходи за минулий рік, перейдіть за посиланням і ознайомтеся з опублікованою інформацією.

Таким же чином ви можете дізнатися про доходи інших політиків, бізнесменів і підприємців. Кожен шукає інформацію для різних цілей. Наприклад, якщо політик заявляє про низькі доходи і життя тільки на зарплату, це можна легко перевірити. Інформація з декларації показує, хто є політиком з народом, хто — великий бізнесмен, олігарх.

Є можливість дізнатися про доходи політиків за різні роки. У цьому випадку також можна перевірити, що доходи зросли ненабагато і відповідали рівню минулих років. Однак, якщо політик зайняв важливу посаду, і за роки правління втричі збільшив доходи, пасиви і активи, це ставить під сумнів його чесність і порядність.

Цікавтеся всіма видами послуг, корисною та актуальною інформацією, яка допоможе вам розібратися з усіма деталями. Будьте уважні як до джерела даних про декларації і доходи, так і до самого політику або іншої суспільної особистості, яка вас цікавить.

Використовуйте пошук в інтернеті, щоб дізнатися інформацію також про інших політиків. Крім доходів і декларацій є інформація про біографії, поточної політичної діяльності або професійній кар’єрі. Якщо раптом у вас виникнуть питання, захочете уточнити важливі деталі, дізнавайтеся більше інформації з різних джерел. Головне, що сьогодні є можливість дізнатися більше корисної та актуальної інформації про політиків.

Також можна цікавитися новинами, інтерв’ю та іншими цікавими публікаціями, пов’язані з тим чи іншим політиком.

EN RU UK