Вибір лавки для вулиці та приміської ділянки

Вибрати лавку для міської вулиці або приватного сектору не така вже й проста справа. Виріб має бути зручний, функціональний, стійкий до впливу зовнішнього середовища, гарно вписуватися в загальний образ місцевості.

Часто вибір лавки роблять дизайнери та архітектори, які займаються облаштуванням парків та інших місць. Фахівці намагаються врахувати всі особливості вибраного місця та потреби людей, які тут перебуватимуть. Наприклад, лавка, розташована біля дитячого майданчика, має бути яскравою та з дерев’яним покриттям. А лавка поряд зі спортивним майданчиком може мати кілька ярусів.

Нижче ми розглянемо деякі особливості, пов’язані з вибором вуличних лавок. Ну а найкраща ціна в https://ukfreewell.com.ua/lavki-stoly-stulja-ulichnye.html! Ukfreewell – перевірені товари надійного виробника!

Розміри та форма лавки для вулиці

Довжина вуличної лавки може сягати від 1,5 до 6 (!) метрів. Найбільш оптимальним нам бачиться виріб від 1,5 до 2 метрів. Це дозволить лавці не займати надто велику площу, водночас повноцінно виконувати свої функції.

За формою розрізняють круглі, напівкруглі та хвилясті лавки. Круглі найчастіше розташовують навколо дерева з великим діаметром стовбура. Відпочиваючі сидітимуть спиною до дерева, що дозволить їм перебувати в затінку, насолоджуючись зручним оглядом.

Також круглі лавки часто розташовують у місцях з фонтаном чи клумбою. А ось вигнута лавка чудово личитиме для доріжки хвилястої форми.

Круглі лавочки зручні та місткі. Інколи такі вироби роблять під замовлення, що додає їм оригінальності. Внизу виробу часто розташовують спеціальні пластини з отворами для закріплення лавки болтами чи анкером. Інколи основу лавки просто бетонують, що не лише надає їй стійкості, але й захищає від можливої крадіжки.

Розташування лавочки для саду

Часто такі вироби розташовують на ганку, де можна перепочити після роботи. А лавка перед входом в дім завжди була символом гостинності та відкритості господарів.

Один із найкращих варіантів розташування лавки в приватному секторі – в глибині садку. Багато яскравих кольорів, приємний запах квітів, дерев та інших рослин, особлива атмосфера спокою та гармонії – розташована таким чином лавка допоможе вам відволіктись і забути про всі проблеми та турботи.

Плануючи дизайн ділянки барбекю, не забудьте, окрім зручної лавки, а краще кількох, продумати розташування стола. Купуючи ці вироби в одного виробника, можна бути впевненим, що все буде виконано в одному стилі та з однакових матеріалів.

З чого виготовляють лавки для вулиці?

Сучасні виробники використовують найрізноманітніші матеріали для створення вуличних лавок:

  • пластик

  • бетон

  • дерево

  • метал (кований, перфорований та ін.)

  • граніт

  • штучний ротанг

  • комбінації перелічених матеріалів

Пластмасова лавка – найдешевший та найбільш ламкий варіант. Вироби з граніту та кованого металу – найдорожчі та наймасивніші.

Радимо використовувати в якості каркасу метал або бетон, а саму лаву (сидіння) робити з дерева чи деревно-полімерного композиту. Однак кожен випадок індивідуальний, тому це лише рекомендація.

«Укфрівел» – це найкращі ціни від виробника!