Роботодавці України планують підвищити зарплати у 2024 році – опитування

У 2024 році планують підняти зарплати більшість власників бізнесів в Україні – членів Європейської бізнес асоціації.

Це показало опитування, яке провела Європейська бізнес асоціація.

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з Тетяною Пашкіною, експерткою з аналітики ринку праці, провела чергове дослідження ринку праці, щоб визначити, чи змінилися та як змінилися основні тенденції під час воєнного стану щодо персоналу, якими є заплановані зміни в контексті підвищення/скорочення зарплат на 2024 рік, яким є ставлення до дистанційної роботи, плани компаній щодо працівників, які перебувають за кордоном, тощо.

Результати дослідження були представлені під час заходу ЕВА “Ринок праці під час війни”.

93% учасників дослідження підтвердили, що в їхніх компаніях у 2024 році заплановано підвищення рівня заробітної плати.

Важливо зазначити, що 29% HR спеціалістів зазначили, що в їхніх компаніях планується збільшення рівня заробітної плати на 10-15%, 12% HR спеціалістів зазначили, що в їхніх компаніях планується збільшення рівня заробітної плати на 5-10%, 10% HR спеціалістів зазначили, що в їхніх компаніях планується збільшення рівня заробітної плати на 15-20% і лише 2% респондентів написали, що в компаніях заплановано збільшення рівня зарплати на більш ніж 20%.

Для інформації про зарплати у 2023: 47% компаній мали підвищення рівня заробітної плати на 10-15%. 26% мали підвищення рівня заробітної плати на 15-20%. 8% – більш ніж на 20%. 8% – менш ніж на 10%.