Антимонопольний комітет України оштрафував Google на 1 млн грн

Антимонопольний комітет України оштрафував компанію Google на 1 млн грн за неподання в установлений термін необхідної інформації.

Про це повідомляє пресслужба комітету. Таке рішення ухвалили на засіданні 2 квітня. Розмір штрафу обумовлюється обтяжувальними обставинами, а саме тим фактом, що компанія не надавала комітету затребувану інформацію з обмеженим доступом понад рік.

Зазначається, що ця інформація була необхідна комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця про блокування його облікового запису в додатку «Google Мій бізнес». «Ненадання відповідачем інформації у визначені комітетом терміни унеможливило виконання Комітетом покладених на нього завдань, зокрема щодо своєчасного, повного і всебічного розгляду заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції», – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що вже в межах розгляду справи, порушеної проти суспільства за ненадання інформації, відповідачем було надано інформацію, що також врахував АМКУ під час визначення розміру штрафу.

EN RU UK