Як прискорити перевезення вантажу та логістику в Україні

Швидкість доставки вантажу стала однією з важливих критеріїв розвитку як компанії, так і економіки всієї країни. У зв’язку з низкою тимчасових обмежень у логістиці, наприклад, тимчасове блокування морського судноплавства та доставка вантажу морем, потрібно шукати альтернативні варіанти, розвивати логістику.

Експерт Олександр Ейсмонт поділився своєю думкою, як прискорити вантажні доставки навіть з урахуванням військового стану та тимчасових обмежень деяких видів транспорту.

Багато експертів вказують на труднощі при транспортуванні вантажу, перетині митниці та кордону. Цей процес затягується, що ускладнює прискорені темпи розвитку бізнесу. Вирішити питання можна за допомогою оптимізації правил проходження митного контролю.

Якщо модернізувати цю систему, запропонувати нові рішення для комерційного сектору, який зараз використовує автомобільний та залізничний транспорт для вантажоперевезень, вдасться покращити логістику. На розмінування портів, налагодження транспортних зв’язків морем піде чимало часу. Тому потрібно адаптуватися, створювати нові можливості для комерційного сектора у прискореному режимі займатися імпортом та експортом.

Корисним буде європейський досвід з огляду на бажання України вступити до ЄС. Проте потрібні швидкі заходи для зміни правил митної перевірки та оформлення вантажу. Цікавіться цією темою з новин, щоб знати важливі події.

Share via