Одним з кращих роботодавців визнана компанія AB InBev Efes Україна

У журналі Forbes Україна був оприлюднений новий рейтинг компаній, які вважаються кращими роботодавцями на території України. У рейтинг потрапила компанія AB InBev Efes Україна, яка змогла зайняти у цьому рейтингу чотирнадцяте місце. Сьогодні компанія AB InBev Efes Україна відома такими брендами, як: «Чернігівське», «Янтар», «Corona Extra», Bud, «Stella Artois», «Рогань», «Село і люди», «Де Сад» та іншими. На території нашої країни в розпорядженні AB InBev Efes Україна є 3 пивзаводи в Харкові, Миколаєві та Чернігові.

Сучасні умови пандемії відбилися на всіх сферах діяльності і також на компанії AB InBev Efes Україна, адже у складних умовах потрібно було зберегти весь персонал в повному складі і продовжувати працювати без збоїв. Зважаючи на це було прийнято рішення не тільки поліпшити життєдіяльність персоналу, а й реалізувати деякі нововведення для оптимізації робочого процесу. При цьому певну частину персоналу відправили працювати віддалено, а та частина працівників яка повинна бути постійно залучена в робочий процес була забезпечена індивідуальними засобами захисту.

Також варто звернути увагу, що перед публікацією нового рейтингу від Forbes Україна було опитано близько 11 000 співробітників з 150 найбільших українських компаній. Основними показниками для детальної оцінки критеріїв роботодавців стали: лояльні якості — 25%; заробітна плата — 20%; робоче місце і графік роботи — 20%; інформаційна відкритість — 10%; відчуття турботи з боку компанії під час пандемії — 5%; наявність соцпакету — 5%; можливість зростання в компанії — 5%; і інші критерії — 10%.

З цього приводу свої коментарі залишив президент компанії AB InBev Efes Україна Дмитро Шпаков, який нагадав, що пріоритетом компанії є її співробітники, тому їх потрібно підтримувати і створювати безпечні умови праці. Пріоритетом компанії також є оптимізація більшості робочих процесів, трансформація їх в digital процеси. Такі результати можна отримати тільки при залученні різних онлайн-інструментів, а відповідно це буде впевненим кроком для безпечної роботи і збереження продуктивності і залученості працівників. Також компанія AB InBev Efes Україна запустила виробниче стажування Supply Discovery Trainee, і зуміла залучити багатьох молодих фахівців, які продовжують і по сьогоднішній день успішно працювати в компанії.

EN RU UK