Експрес-аудит сайту – інструмент для збільшення конверсії

Якщо Ви притягли велику кількість відвідувачів на свій сайт, але не знайшли прямого відгуку користувачів з покупкою або активністю на сторінках – настав час провести Експрес-аудит сайту. Як визначити, які саме недоліки усунути на вашому сайті? Не потрібно намагатися знайти відповіді самостійно – достатньо замовити Експрес-аудит сайту у професіоналів!

Те, що ми пропонуємо, – це аналітичний огляд Вашого сайту, висновок щодо проблем та дієве рішення, яке дасть змогу значно збільшити як кількість, так і приплив потенційних клієнтів. Для оптимізації конверсії сайту і поліпшення користувацького досвіду ми аналізуємо юзабіліті сайту на різних пристроях, перевіряємо час завантаження, а також досліджуємо особливості їхньої взаємодії з продуктами і послугами. Експрес-аудит сайту (https://webpromo.kz/ekspress-audit-sajta/) дає змогу вам потрапити в цільову аудиторію за допомогою правильно побудованого сайту, збільшуючи ефективність ваших маркетингових ініціатив.

Навіщо потрібен Експрес-аудит сайту?

На сьогоднішній день технології постійно розвиваються, а процес продажів йде далі, тому для чудової роботи над сайтом дуже важливо постійно дотримуватися найкращих практик. Проведення Експрес-аудиту сайту в Києві – це чудовий шанс поліпшити потенціал сайту, а також залучати й утримувати велику кількість клієнтів. Основне завдання аудиту – виявити й усунути зауваження з приводу продуктивності та юзабіліті.
Ви отримаєте детальний висновок про проблеми та пропозиції для їх вирішення. Аудит дасть Вам відповіді на такі запитання:

  • Наскільки добре Ваш сайт відображається на мобільних пристроях?
  • Наскільки зручна навігація на сайті?
  • Наскільки швидка швидкість завантаження сторінок?
  • Чи є способи для залучення та перебування на сайті?
  • Як ефективно взаємодіє ваша структура зі споживчими потребами?

Експрес-аудит дає необхідну відповідь на запитання та рекомендує корисні зміни, які суттєво покращать перебування відвідувачів на сайті. Також аудит допоможе врахувати потреби та створити оптимальний набір товарних пропозицій для Вашої цільової аудиторії.

Що входить до послуги Експрес-аудиту сайту?

Наша команда професіоналів проведе детальний аналіз Вашого сайту, щоб виявити проблеми і знайти Вам рішення:

  • Аналіз юзабіліті та взаємодії з сайтом на різних пристроях.
  • Перевірка часу завантаження сторінок і пов’язаних функцій.
  • Дослідження SEO-факторів.
  • Огляд статистики та аналітики для перегляду цільової аудиторії.
  • Оцінка перехідних шляхів і потенційних продажів.