Агрохімічний аналіз ґрунту від Yochem

Ґрунт — це складна система, у якій задіяні хімічні, біологічні та фізичні процеси. Щоб отримувати хороші врожаї, ця взаємодія має бути добре збалансована. Погана якість ґрунту, його засоленість та виснаження призводять до проблем, розв’язання яких потребує великих витрат. Аналіз ґрунту проводять для того, щоб уникнути чи хоча б мінімізувати можливі видатки.

pv69pAtj9cJMUUmmmePyiX10mnmWWFFzpAZkCJsX.pngАгрохімічний аналіз ґрунту дає можливість:

  • визначити, чи в достатній кількості ґрунт містить необхідні речовини для живлення рослин;

  • відстежувати, як змінюються властивості ґрунту та як це впливає на ріст рослин;

  • визначити, як буде взаємодіяти ґрунт із конкретними добривами;

  • розрахувати кількість добрив, яку необхідно внести в ґрунт.

Показники, що визначають рівень родючості ґрунту

Під час проведення аналізу за допомогою спеціальних засобів від NanoMarket досліджуються кілька десятків агрохімічних показників, що впливають на родючість ґрунту. Основні з них:

  • Азот — важливий для розвитку рослин, особливо в початкові періоди росту. За його нестачі листя стає блідим та в’яне.

  • Фосфор — бере участь в енергетичному обміні, прискорює зростання цибулинних рослин. За нестачі цього елемента знижуються обсяг та якість урожаю.

  • Калій — бере участь у процесах синтезу в рослинах, підвищуючи опір хворобам.

  • Магній — дефіцит цього елемента робить листя рослин строкатим та вповільнює їхній ріст.

Під час проведення агрохімічного аналізу ґрунту за допомогою продукції Yochem досліджується вміст інших елементів — бору, заліза, кальцію, марганцю, сірки, цинку, а також рівень pH, що визначає кислотність ґрунту, вміст гумусу та інші показники, які мають велике значення для отримання хорошого врожаю.

Комплексний аналіз проб ґрунту можна замовити у спеціалізованій лабораторії, фахівці якої проведуть дослідження згідно з установленими стандартами та визначать усі необхідні параметри. Попередньо можна самостійно виконати експрес-аналіз, який дасть змогу здійснити приблизну оцінку вмісту хімічних елементів у ґрунті. Для проведення швидкої перевірки використовуються спеціалізовані тести і набори для аналізу, які надають можливість оцінити загальний стан ґрунту.

loQs330ahDdPLWn58Bughfoj0MGGMWzeqiP8f0pl.png

Інтернет-магазин NanoMarket пропонує інноваційні хімічні товари для комерційного та приватного застосування. Тут ви знайдете експрес-тести та набори для аналізу, засоби для захисту одягу і взуття, для догляду за оселею та багато іншого.