5 додатків для вивчення іноземної мови

Майже два роки тому світ зіткнувся з новими викликами. І людству довелося вчитися жити у нових умовах. Для багатьох людей це стало поштовхом для самовдосконалення та саморозвитку.

Нові умови життя – основа саморозвитку

Завдяки технологіям, якими ми володіємо зараз, якась частина нашого життя перемістилася в онлайн. Інтернет пропонує нам онлайн-кінотеатри, онлайн-концерти, віддалену роботу та величезну кількість додатків для саморозвитку.

Наприклад, ви можете грати в шахи або покер, щоб поліпшити своє логічне мислення, підтримувати себе у формі за допомогою фітнес-додатків, або ви можете вивчити мову за допомогою корисних додатків, про які ми поговоримо нижче.

Існує дивовижна кількість додатків, які допомагають людям вивчати англійську, або якусь іншу іноземну мову. Якщо ви новачок, який хоче вільно говорити англійською або поліпшити свої щоденні навички спілкування, це кращі програми, які допоможуть вам швидко та у рази цікавіше опанувати нею.

Duolingo

Duolingo – один з найбільш популярних додатків для вивчення іноземних мов. На платформі ви можете вчити англійську, німецьку, французьку та іспанську мови. Програма має гідний інтерфейс і в навчанні використовує гейміфікацію, яка захоплює користувачів. Тут ви зможете вивчати нові слова та основи іноземної мови. Щодня вам приходять нагадування, які мотивують на подальше навчання. В цілому, додаток безкоштовний та доступний для користувачів IOS, Android і ПК, також ви можете придбати додаткові уроки. В інтерфейсі присутнє так зване «дерево навичок», яке наочно показує ваші досягнення, що допомагає прогресувати у навчанні й не припиняти заняття. Розробники обіцяють, що щоденні 20-ти хвилинні уроки прискорять процес вивчення та вже через деякий час ви зможете помітити результат, який безсумнівно порадує. З цим додатком вивчати мову не тільки легко, а й дуже цікаво.

Lingualeo

Lingualeo – це освітній сервіс, який також доступний на основних мобільних системах. Програма допоможе вам у вивченні іноземної мови та створить індивідуальну програму занять, спираючись на ваш рівень знань, також вам будуть запропоновані додаткові матеріали для навчання, які з кожним кроком зроблять процес вивчення більш цікавим та захопливим. Програма безкоштовна, а також пропонує своїм користувачам ігрову форму навчання. Тут ви знайдете велику бібліотеку відео та аудіо матеріалів, а також тексти для прочитання. Після проходження рівня та вивчення нових слів, вам пропонують вирішити деякі завдання, які допоможуть закріпити та засвоїти вже пройдений матеріал. Lingualeo – одна за найцікавіших освітніх програм сьогодення.

Preply

Дуже багато людей для вивчення тієї або іншої іноземної мови звертаються за допомогою до профільних фахівців. Якщо вам потрібно підібрати приватного репетитора, щоб вчити англійську онлайн, то Preply стане відмінним помічником у цій справі. Ви можете переглянути анкети педагогів, які відповідають вашим вимогам і вибрати саме ту людину, яка вам потрібна. Під час підбору рекомендуємо звернути увагу на освіту, наявність додаткових сертифікатів, рідну мову, країну проживання та ціну за заняття. Під час першого уроку оцініть особисті якості педагога та свій комфорт під час спілкування з ним – якщо вас все влаштовує, то викладач складе для вас план і графік занять, а також порекомендує основні та додаткові матеріали для вивчення мови.

ED words

ED words – мобільний додаток для розмовної англійської, який допоможе вам примножити свій словниковий запас. Вчити нові слова ви зможете де завгодно, коли завгодно та скільки завгодно, якщо будете використовувати цю програму. Тут ви знайдете тематичні групи слів, які зможете вивчати, адже так набагато простіше запам’ятовувати нове. Також, крім зорового й слухового запам’ятовування нових слів, ви зможете практикувати їх написання та вимову. У програмі ви знайдете блоки слів для будь-якого рівня знань і зможете відстежувати власний результат. Додаток регулярно буде нагадувати вам про те, що пора повторити вивчені раніше слова, адже до його основи закладено алгоритм інтервального повторення пройденого матеріалу, який заснований на кривій забування слів Еббінгауза.

Wordbit

Wordbit – програма, яка також дає можливість розширити словниковий запас. Додаток стане відмінним помічником для тих, хто хоче вивчати мову поза звичайних занять, також вона абсолютно безкоштовна, хоча і має величезний запас англійських слів. Суть цього додатка у тому, що навіть на заблокованому екрані ви зможете бачити нові слова та, таким чином, на підсвідомому рівні запам’ятовувати їх. Присутня функція озвучення слова з правильною вимовою у цілому реченні для розуміння того, як і де його потрібно використовувати. У програмі відсутня реклама, що здається майже неймовірним, тому нічого не буде відволікати вас від процесу вивчення.

EN RU UK