Українські водії-порушники добросовісно сплачують штрафи

У поліції озвучили результати 10 місяців роботи комплексів автофіксації правил дорожнього руху. За 10 місяців роботи комплексів автоматичної фіксації ПДР виписано 2 164 101 постанову за шрафами, з яких сплачено 1 942 825, тобто 90 % у сумі 399 807 873 грн.

Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, за допомогою офіційних сервісів можна легко виконати пошук ухвал за порушення, вчинені на транспортних засобах, а також підписатися на отримання повідомлень про винесення нових ухвал. Оплата онлайн доступна з моменту винесення ухвали.

“Мобільний додаток Штрафи ПДР особливо стануть у нагоді тим водіям, які користуються транспортними засобами, які за ними не зареєстровані, оскільки після винесення постанови поштова відправка прийде безпосередньо власнику авто. Застосування завжди з вами в телефоні, навіть якщо ви рідко буваєте вдома, завжди дізнаєтеся першим про винесення постанов. Також додатки мають актуальну інформацію про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху”, – зазначив Білошицький.

Він нагадав, що якщо оплату здійснено протягом 10 днів з моменту отримання постанови (або до цього часу, дізнавшись за допомогою додатків) – можна сплатити лише 50% від розміру штрафу.