Представлено Renault Duster третього покоління: новий вигляд та гібридні опції

Компактний бюджетний кросовер Renault Duster – найпродаваніша модель марки в східноєвропейському регіоні. Автомобіль пропонують на ринку вже понад десять років (модель презентували у 2009 році). Відтоді він змінив два покоління, останнє з яких представили у 2018-му.

Незважаючи на те, що компанія ще не представила оновлену версію моделі в середині життєвого циклу (кросовер пройшов плановий рестайлінг лише під маркою Dacia), а вона вже почала розробку наступного покоління Рено Дастер. Третю генерацію популярного автомобіля планують повністю переробити як в плані дизайну, так і з точки зору техніки. Її презентують у 2024 році. Імовірно, екстер’єр перегукуватиметься з концептом Bigster.

Відомо, що наступний Duster переїде на модульну платформу CMF-B, на якій базуються нові Logan і Sandero. Також новинка отримає гібридну силову установку E-Tech. Її використовують в електрифікованих Clio і Captur. Вона складається з 1,6-літрового двигуна й електромотора. Відмовлятися від традиційних ДВЗ виробник не має наміру. Тому запропонує кросовер і з 1,8-літровим безнаддувним агрегатом.