Курс АДР: Професійна підготовка водіїв для безпечного перевезення небезпечних вантажів

У сучасному світі дорожня безпека є першочерговим завданням, особливо при перевезенні небезпечних вантажів. Навчальний центр АДР у Дніпрі пропонує курси для водіїв, які бажають отримати свідоцтво ДОПОГ і професійно займатися міжнародними перевезеннями небезпечних матеріалів.

Курс АДР включає базові знання, необхідні для перевезення небезпечних вантажів у різних умовах, включаючи перевезення в цистернах, а також спеціалізовані курси для роботи з вибуховими та радіоактивними матеріалами. Програма курсу передбачає теоретичні та практичні заняття, які дозволяють водіям отримати ґрунтовні знання та навички для безпечного виконання своєї роботи.

Випускники курсу отримують свідоцтво ДОПОГ, яке визнається в Україні та за кордоном, що відкриває їм широкі можливості для працевлаштування. Крім того, навчальний центр АДР надає консультаційні послуги та підтримку для своїх випускників, забезпечуючи їх усіма необхідними знаннями для ефективного та безпечного виконання своїх обов’язків. Зареєструватися на курс можна на сайті https://adr.dp.ua або за контактними телефонами, вказаними на сайті. У нашій команді працюють сертифіковані фахівці зі стажем роботи не менше 20 років. Кожен викладач регулярно проходить обов’язкову переатестацію з підвищенням кваліфікації.

Громадський Союз «Союз учасників спеціального автодорожнього руху» (ОС «Сусарова») об’єднує юридичних та фізичних осіб, діяльність яких пов’язана з відправленням, перевезенням і отриманням небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів, логістикою вантажів, що здійснюються за спеціальними правилами.

Наші фахівці активно співпрацюють з перевізниками небезпечних вантажів і поза навчальним процесом. Кожен член нашої команди надає консультаційні послуги з питань оформлення документів, вирішення спорів, ідентифікації небезпечних вантажів, комплектації транспортного засобу тощо.

Наш центр співпрацює з фірмами-виробниками додаткового обладнання для комплектації транспортних засобів з перевезення небезпечних вантажів.

Співробітники нашого центру мають кваліфікацію “уповноважений з питань перевезення небезпечних вантажів” і можуть надавати відповідні послуги на підставі трудового договору.

Наш центр може працювати дистанційно, виїжджаючи на ваше підприємство або до вашого міста. Обов’язковою умовою з вашого боку є надання приміщення для проведення навчального процесу і формування групи.