Електрокари Tesla частіше потрапляють в аварії – дослідження

Останнє дослідження показало, що електричні автомобілі Tesla частіше потрапляють в аварійні ситуації.

Новітні технології безпеки досягли вражаючих успіхів, що дозволило зменшити кількість смертей у дорожньо-транспортних пригодах. Тепер мета багатьох організацій полягає в тому, щоб викорінити смертельні випадки до 2050 року. Проблема величезна, але дані фіксують зменшення кількості аварій.  

Основними напрямками подальшого зменшення аварійності є час реакції систем та зменшення сили удару. Дослідження компанії LendingTree показало, що, незважаючи на системи безпеки, Tesla є брендом з найвищим рівнем аварій.

Дослідження показує, що водії Tesla мають найвищий рівень аварійності в американській промисловості. Консалтингова фірма LendingTree проаналізувала мільйони страхових випадків, щоб скласти перелік брендів, які потерпають від найбільшої кількості аварій на 1000 водіїв.  

Водії Tesla лідирують у таблиці зі співвідношенням 23,54 ДТП на 1000 водіїв. Далі йдуть RAM з 22,9 ДТП і Subaru з 20,9 ДТП на 1000 водіїв. Такі фірми, як Lexus, Volkswagen, BMW, Toyota і Honda, знаходяться на дні з не більше ніж 18,55 випадків.