Transfer-tour, поїздка зі Львова на відпочинок в Ясіня та Драгобрат.

Transfer-tour, поїздка зі Львова на відпочинок в Ясіня та Драгобрат.

Карпати завжди привертали увагу туристів, вони зачаровували їх красотою своєї природи. Ці величні гори вкриті густим покровом лісу, пронизані струмками і стрімкими ріками. Тут багато водопадів, озер, полонин та інших цікавих природних об’єктів, а також пам’яток архітектури, зокрема релігійного значення. Щоб люди насолоджувалися цією красотою в будь-який час, почали створюватися на базі туристичних зон безліч здравниць, курортів та турбаз з розвиненою інфрастурктурою. Наприклад, село Ясіня перетворилося у відому туристичну місцину, а одним з найбільш популярних курортів України, став гірськолижний курорт Драгобрат.

Ясіня.

Дане село розташоване в Рахівському районі Закарпатської області. Воно розкинулося серед мальовничих пейзажів карпатських гір, оточене навколо прекрасною природою з багатою фауною і флорою. Сама природа подарувала цій місцевості все необхідне для розвитку туризму, тому в останні руки інфраструктура села розбудовується саме в цьому напрямку. Потік туристів сюди не припиняється незалежно від пори року. Ясіня приваблюють своїми природними і архітектурними пам’ятками. Через село проходить безліч туристичних маршрутів, зокрема до гір Говерла, Петрос, Стіг та Близнюки. Також багато відпочивальників зупиняються тут перед тим як відвідати гірськолижний курорт Драгобрат.

Тим, хто хоче добратися зі Львова в Карпати на відпочинок, краще за все заздалегідь подбати про вибір професійного перевізника, наприклад, замовивши послугу трансферу в компанії Трансфер-тур – https://transfer-tour.com/ru/lvov-karpaty/lvov-yasinya-dragobrat/

Драгобрат.

Це відомий гірськолижний курорт, розташований неподалік села Ясіня в однойменній долині, назву якої носить. Його визнано самим високогірним курортом України, географічне розташування подарувало йому усі перспективи, щоб стати ідеальним місцем для розвитку гірськолижного спорту. Саме тому, тут десятиліттями активно розвивається інфраструктура, створено багато трас різного рівня для спуску на лижах та сноуборді, споруджено зручні підйомники, побудовано великий готельний комплекс і відкрито безліч розважальних закладів. Тут є все, що необхідно для активного відпочинку. Також, звідси відправляються екскурсій й походи.

Якщо вирішили поїхати на відпочинок в Карпати, наприклад в Драгобрат, тоді слід подбати про те, щоб поїздка була комфортною. Тому краще замовляйте послугу пасажирського перевезення в транспортній компанії Transfer-tour – https://transfer-tour.com/