П’ять причин поїхати влітку на відпочинок у Карпати

77150070Карпати – це ідеальне місце для релаксу та розваг. Там природа перебуває в гармонії з собою: кришталеві джерела, ароматні цілющі трави, чисте повітря, густі ліси та величні гори. Велика кількість прихильників такого відпочинку приїжджають в цей гуцульський край щорічно, адже з місцевим колоритом не зможе зрівнятись ні одна екзотична туристична поїздка за кордон.

Відпочинок в Західній Україні – це справжня казка! Чому варто відвідати цю місцину? Причин можна знайти безліч.

Оздоровлення та максимальній запас енергії

Унікальний мікроклімат регіону допоможе оздоровитись хворим відпочивальникам та збадьоритись – здоровим. Багато баз відпочинку та готелів обладнані оздоровчими комплексами. Там можна підлікувати хвороби нервової системи, опорно-рухового апарату, дерматологічного та гінекологічного характеру, шлункового-кишкового тракту.

Краса природи

На території Західної України функціонує велика кількість заповідників, заказників, національних парків, дендраріїв, там можна насолодитись красою полонин, лісових угідь, водоспадів, озер та річок. Відвідавши Карпатський край влітку, ви неодмінно побачите різні породи хвойних дерев, які властиві лише для цієї місцевості. А свіже повітря – це живильна панацея для відпочивальників із великих промислових міст.

Гостинність місцевих жителів

Жителі Карпат – це дуже гостинні та щирі люди, які радо відкривають двері своїх домівок туристам. Саме від місцевих аборигенів можна почути безліч цікавих розповідей та легенд, які передавались із покоління в покоління. Уродженцями Західної України є художники, майстри народної творчості, вчені та поети, всі вони збагатили український народ своїми звичаями та культурою.

Багатовікові пам’ятки

Кожне курортне містечко чи селище багате своїми історико-архітектурними пам’ятками. Музеї різної тематики дозволяють більше дізнатись про ту чи іншу подію, що відбулася на території населеного пункту. Поєднання східної та західної культур породили різноманітні палаци, храми та церкви, колоритні будівлі. Кожна з пам’яток має свою історію, яку радо розповідає приїжджим корінне населення краю.

Карпатський смак

«Родзинкою» подорожі по Гуцульщині вважається традиційна їжа, яку готують по старовинним рецептам. Жителі частують гостей рибними і м’ясними стравами, солодкими шедеврами та неперевершеними винами. Там можна не лише гарно поїсти місцевих смаколиків, а я відправитись в ліс по гриби та ягоди. Найкраще для цього підходить дощовий червень, коли можна буде зібрати грибочків та поринути в тишу лісу.

Джерело – www.gurtozhytok.com.ua