Екскурсія в Чорнобиль – дотик до загадки найбільшої катастрофи в історії мирного атома

Найбільша техногенна катастрофа у світі призвела до появи забутої зони відчуження, яка кличе небайдужих відправитися на екскурсію до Чорнобиля.

Після того як сталася аварія на 4 енергоблоці, пішов ланцюжок подій, які призвели до незворотних наслідків. Багато дій людей до сих пір не отримали свого логічного пояснення. Вже 35 років небайдужі до аварії намагаються розгадати загадки, які ховаються на території Чорнобиля. Раніше це були несанкційовані вилазки людей сталкерів, які називали себе за мотивами однойменної гри про зону відчуження. Сьогодні, коли ситуація з радіаційним фоном стабілізувалися, екскурсії в Чорнобиль стали легальними та проводяться на постійній основі.

Катастрофа змінила свідомість багатьох людей. Дуже важливо не забувати про те, до яких необоротних наслідків можуть привести необдумані, імпульсивні вчинки та людський фактор. Через дві доби після катастрофи, що відбулася, диктор на телебаченні монотонно зачитавши текст: «На Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія. Пошкоджено один з атомних реакторів. Вживаються заходи щодо ліквідації наслідків аварії. Постраждалим надається допомога. Створено урядову комісію». Ніяких пояснень і застережень про небезпеку радіаційного випромінювання.

Організація туру в зону відчуження

Команда небайдужих до історії професіоналів групи Trips to Chernobyl проводить постійний набір всіх охочих на екскурсії по Чорнобилю. За багато років поїздок були розроблені авторські маршрути, які в повній мірі допоможуть уявити масштаби трагедії, а також дізнатися про їх наслідки. Мандрівники під час поїздки гуляють по відомих місцях, які бачили на страхітливих фотографіях, в історичних роликах і однойменному фільмі НВО.

Переваги поїздок з компанією Trips to Chernobyl:

  • Комфортний трансфер в зону відчуження з Києва та назад.

  • Ретельно продумані маршрути, які допоможуть поринути в атмосферу наслідків техногенної аварії.

  • Яскраві оповіді та відтворення ланцюжка всіх подій тієї страшної ночі.

  • Прогулянки по закинутих місцях, де влада над цивілізацією повністю захопила природа.

  • Різноманітність турів. Кожен може вибрати для себе дату поїздки та кількість проведених в Чорнобилі днів.

  • Підвищений рівень безпеки для кожного мандрівника.

На сайті Trips to Chernobyl можна ознайомитися з усіма доступними екскурсіями, а також вартістю на них. Для того щоб забронювати дату поїздки, достатньо заповнити заявку або зателефонувати за вказаними там же номерами телефонів.