Pianoбой розповів, чого найбільше потребують херсонці після деокупації

Український артист Дмитро Шуров має власний та дуже успішний сольний проект Pianoбой, а в минулому він був клавішником “Океану Ельзи”, “Esthetic Education” та Земфіри. Нині він відважно захищає країну на культурному фронті, дає концерти та допомагає ЗСУ.

Дмитро Шуров захотів розділити з херсонцями радість після визволення міста та потішити їх своєю творчістю. До цього він уже об’їжджав декілька населених пунктів з концертами для військових, але нарешті вдалося вибрати до Херсона.

Разом із радісними українцями він співав гімн країни, “Червону калину” та безліч інших пісень, які набули великого сенсу під час війни, також були треки з репертуару артиста. Ще він зазначив, що стан херсонців після пережитої окупації залишав бажати кращого, але щастя горіло в їхніх очах.

 

“Люди дуже стомлені, але щасливі, стільки драматичних історій я почув за декілька годин. Ні світла, ні інтернету, ні води, ні опалення херсонці не мають. Але перше, що я почув від людей на вулиці – привезіть до нас психологів, нам треба виговоритись, дайте нам пісень, щоб заглушити цю постійну канонаду, яка звучить і в реальності і в голові”, – розповів він.