Павло Зібров зізнався, кого з українських виконавців слухає

З початком повномасштабного вторгнення українська музика та контент стрімко розвиваються. Днями про молодих виконавців, які найбільше подобаються, розповів Павло Зібров.

Павло Зібров зізнався, кого з українських співаків слухає

З’ясувалось, що артист слухає кількох виконавців – Shumei та Андрія Кравченка. У першого співака, за словами Павла Зіброва, цікавий тембр та гарні пісні, в другого також хороший голос та сучасний репертуар.

Мені подобається Shumei, в нового дуже цікавий тембр голосу, впізнаваний, гарні пісні, талановитий хлопець, пробивний, без хайпу, тим і подобається. Також з нових імен – це Андрій Кравченко, талановитий співак, нове обличчя, класний сучасний репертуар, гарний голос, з яким ми записали дует “Душі Криниця”,
– поділився артист.

З ким з молодих артистів Павло Зібров хотів би записати дует

Як розповів співак, в українському шоубізі зараз є дуже багато талановитих співаків, з якими можна було б співпрацювати.

“Поки що в планах випусти ще один ремікс з KOLABA, а там будемо бачити, багато талановитих артистів, поки точно не можу сказати. Наразі готуємо цікавий різдвяний проєкт, де залучено як молоде, так і старше покоління, буде цікаво”, – розповів співак.