Настя Каменських зізналася, що допомагає їй не опускати руки: і це не Потап

Під час повномасштабної війни популярна співачка Настя Каменських бере участь в багатьох благодійних виступах. Артистка влаштовує тури Україною, щоб підтримати людей у непростий час і поділитися частинкою своєї любові та творчості, а також зібрати гроші і передати їх на військові та цивільні потреби українців. Нещодавно дружина Потапа зізналася, як переживає переломний для всієї країни період і зізналася, як реагує на сигнали про тривогу.

Настя Каменських розповіла, що допомагає їй триматися і не опускати руки

“Насамперед мені допомагає віра в ЗСУ та в наших людей. Вони вже мільйони разів показали світу свою незламність і міць, показали, як вміють гуртуватися і якими бувають сильними. Люблю читати мотивуючі історії про те, як люди допомагають одне одному. Я і сама допомагаю, чим можу, по максимуму. Зустрічаюсь з військовими чи з дітьми, беру участь у благодійних концертах та подіях у різних країнах, збираю та передаю гроші на військові та цивільні потреби українців. Бути корисною дуже надихає!” – коментує NK на телеканалі Дім.

Артиска зауважила – підтримувати ментальне здоровʼя їй допомагають йога та медитації. За словами Каменських, йога – це спосіб з’єднання тіла, розуму та душі для досягнення гармонії та збалансованості.