Фронтмен “Скай” став жертвою шахраїв: в артиста викрали понад 3 млн грн зібраних на ЗСУ

Лідер гурту “Скай” Олег Собчук став жертвою шахраїв. Як і у Злати Огнєвіч, в артиста викрали гроші, зібрані для Збройних Сил України, а саме 3,6 млн гривень. Але він запевнив, що концерти гурту – не скасовуються.

Про це повідомив український ведучий Слава Дьомін, посилаючись на інтерв’ю Собчука для OBOZ.UA.

Він розповів журналістам про те, що днями одразу кілька відомих українських артистів заявили, що не можуть провести свої концерти, на які вже продано квитки — організатор, який займався підготовкою виступів, втік з грошима.

“Тривалий час він виконував свої обов’язки, досить сильно втерся в довіру. А потім у якийсь момент забрав кошти з запланованих наперед концертів у квиткових операторів і зник. Тільки з нас — це близько 3 млн 600 тисяч гривен. Ще є Злата Огнєвіч, Тарас Чубай та Руслана”, — розповів музикант.

Собчук каже, що згідно з договорами з квитковими операторами, організатор й раніше міг брати кошти, аби заплатити за оренду залів, світло, звук. Так було й цього разу, але проплати людина не здійснила, а втекла.

“Ми маємо ситуацію, коли у нас проданий тур, у більшості містах — аншлаги, а ні за що не проплачено. І грошей немає. А скасувати концерти і повернути людям кошти не можемо, бо їх немає”, — каже музикант.

Фронтмен гурту “Скай” також додав, що концерти все ж таки відбудуться: у Львові та Одесі — за розкладом, а інші, заплановані на січень, перенесені на весну, щоб акумулювати певний бюджет.