Дан Балан повернувся до Молдови і буде виступати з матірʼю

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан повернувся на батьківщину до людей, які люблять його безумовно. Чим збирається займатися зірка вдома?

ДАН БАЛАН ПОВЕРНУВСЯ ДО ЖІНКИ, ЯКУ ПОСТАВИВ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ

Відомо, що Дан має квартиру в Нью-Йорку, і велику частину свого життя мешкав саме там. Станом на 24 лютого Балан знаходився саме в Україні. Про це стало відомо завдяки його матері. Виконавець не коментував дану ситуацію. Декілька тижнів він намагався виїхати за кордон, і врешті-решт в нього це вийшло.

До США чоловік не повертався, а осів в Румунії, потім жив в Туреччині і нещодавно повернувся до Молдови. І не просто аби провести час разом зі своєю улюбленою матір’ю Людмилою, з якою в нього просто фантастичні відносини, сестрою Сандою та батьком Михаєм, але для того, аби дати великий концерт в Кишиневі, який станеться у грудні.

Зірка виступить перед своїми співвітчизниками вперше за 5 років, і вони цьому надзвичайно раді. Так, він вже опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram афішу, в якій йдеться, де та коли жителі Молдови зможуть насолодитися концертом, на якому виступить не тільки Дан, але і Людмила.

Судячи з усього, холодну пору року Балан планує провести разом з сім’єю, тим паче може собі це дозволити. У Молдові у зірки великий бізнес: мережа ресторанів. Тож йому точно буде чим зайнятися. Дан вже давно знаходиться на батьківщині, про що можна перевірити через місцеположення акаунту в Instagram.

Тіна Кароль тим часом не поспішає повертатися у сусідню країну, де не так давно давала концерт. Нагадуємо, що українська поп-діва зустрілася з матір’ю Балана на власному виступі, привітали її зі сцени, а також вразила заявою про те, що її син — найкращий чоловік в світі. Деякі користувачі вважають, що це був черговий піар-хід, або привернути увагу до обох артистів, інші вбачають в цьому щось більше, ніж простий маркетинг.