Брітні Спірс розповіла, що Джастін Тімберлейк змусив її зробити аборт

Артистка розговорилася у власних мемуарах, які невдовзі побачать світ.

Американська попзірка Брітні Спірс приголомшила шанувальників відвертим зізнанням.

Невдовзі світ побачать мемуари виконавиці, у яких вона поділилася доволі особистим. Зокрема, Спірс вперше зізналася, що її колишній бойфренд, співак Джастін Тімберлейк змусив її зробити аборт. Як відомо, на початку своєї кар’єри Брітні та Джастін зустрічалися. Це було 20 років тому, але Спірс й досі боляче через те, що тодішній коханий не захотів мати з нею спільну дитину.

“Я дуже кохала Джастіна. Я завжди очікувала, що якось у нас буде сім’я. Це сталося набагато раніше, ніж я очікувала. Але Джастін безперечно не був радий вагітності. Він сказав, що ми не готові до народження дитини, що ми надто молоді. Впевнена, що люди зненавидять мене через це, але я погодилася не народжувати дитину. Не знаю, чи це було правильним рішенням. Якби це було надано мені самій, я ніколи цього не зробила б. І все ж Джастін був упевнений, що не хоче бути батьком”, – розповіла у мемуарах Брітні, пише DailyMail.

Подейкують, що чорновий варіант мемуарів Тімберлейк вже має і він геть нерадий тому, що Спірс ще планує розповісти світу про їхні стосунки.

Нагадаємо, що Брітні Спірс та Джастін Тімберлейк почали зустрічатися 1997 року. Їхній роман протривав до 2002 року. Вони познайомилися на дитячому шоу “Клуб Міккі Мауса”, коли Брітні було лише 12, та пристрасть між майбутніми зірками спалахнула згодом. Їхній розрив для фанатів став справжнім шоком, адже ніщо не віщувало біди. Хто став ініціатором розставання теж достеменно невідомо. Подейкують, що Брітні зрадила Джастіна зі своїм танцівником. Можливо, у своїх мемуарах Спірс на цій темі сконцентрується більше.