Антоніна Хижняк розповіла, що розлучилася зі своїм коханим

Українська акторка Антонина Хижняк побувала в гостях у журналістки Аліни Доротюк і розповіла про своє особисте життя. Вперше в публічному просторі прозвучало зізнання про розлучення.

Акторка Антоніна Хижняк відома українським глядачам як виконавиця ролі Мотрі в серіалі “Спіймати Кайдаша” в інтерв’ю Аліні Доротюк вперше розповіла про своє розставання з коханим чоловіком Олександром Боднарем. Історія їх кохання продовжувалась 3.5 роки.

Антоніна та Олександр познайомились у 2020-му році, під час зйомок серіалу “Слід”, де вони виконували ролі слідчих. Свого часу актриса розповідала, що понурювати з головою в ці стосунки вона не поспішала. На той момент, коли в її житті з’явився Олександр — вона тільки півроку, як розлучилася з колишнім чоловіком. Але з часом Боднар підкорив її дівоче серце.

Антоніна нарешті розгледіла в ньому того самого принца з купою гарних якостей характеру. У минулому 2022 році закохані навіть всерйоз обмірковували над тим, щоб заключити офіційний шлюб. Але – не все так склалося, як бажалося.

Під час бесіди з Доротюк Антоніна Хижняк підкреслила, що не дуже любить говорити про особисте на публіці. Та розповісти правду про те, що з Боднарем її більш нічого не пов’язує — все ж наважилася. За словами самої акторки — вона робить це зізнання, аби в подальшому уникнути питань про шлюб від журналістів.

Антоніна також розповіла, чому саме щасливе майбутнє в них не склалося. На думку актриси — відбулась певна криза в стосунках, та Олександр в цьому ніяким чином не винуватий. Просто в них обох був занадто різний темп життя:

— Мені здається, причина в мені — додала Хижняк. — За моїми відчуттями ми жили на різних швидкостях.

Антоніна зазначила, що зараз не готова поки що до нових стосунків. А ще зізналася, що колишній хлопець їй іноді продовжує писати. Втім, вона не хоче давати йому жодної надії.
Від шлюбу з першим чоловіком Андрієм Якушевим Антоніна Хижняк виховує сина Максима.