Секрети правильного поїдання піци – як від цього процесу отримувати максимум задоволення?

А Ви любите піцу? Дійсно складно знайти людину, якій зовсім не подобається піца. Бо це універсальна й дуже смачна страва, яка здатна захопити мільйони сердечок по всьому світі. Для правильного поїдання піци в Вінницінаприклад, потрібно їсти її гарячою. Це така температура, при якій сир має трошки обпалювати губи. Тільки в такому випадку істинний гурман здатний оцінити всю палітру смаків страви.

Якою має бути піца перед поїданням?

Сир в піці – це один з найголовніших елементів. Він має обов’язково розтягуватись. І в цей момент утворюють нитки, які додають страві певної пікантності.

Якщо в результаті доставки смаколика він остигне, його потрібно розігріти до гарячого стану. Найкраще для цього використати духовку або сковорідку. Також є мікрохвильовка – найшвидший та найпростіший спосіб, але й не так сильно розкриваються смакові властивості вашої улюбленої страви з Пронто піца.

Секрети правильного нарізання піци

Здається, що це дуже просте завдання, з яким може впоратись кожен. Але насправді в людей не завжди це вдається виконати правильно. Наприклад, мінімальна кількість частин, наскільки можна розділити страву, це чотири шматочки. Це робити потрібно таким чином, щоб шматочки мали форму спиць коліс.

Піци бувають, як круглі, так і квадратні. І незалежно від форми вашого смаколика, необхідно дотримуватись важливого правила: ділити піцу можна лише на парну кількість шматочків. Кухарі для нарізання мають спеціальний ніж обертальний. його особливість в тому, що ріже піцу доволі швидко і вона таким чином не встигає охолонути.

Особлива подача страви – як це правильно робити?

Немає конкретного правила, в якій тарі потрібно подавати піцу. Це може бути як порцелянова тарілка, так і паперова картонка. Це ніяк не впливає на смакові якості самої піци, проте покращує естетичну насолоду.

Тобто, коли отримаєте доставку піци в картонній коробці, то добре її перекласти саме в ту посудину, яка вам найбільш подобається. Можливо маєте улюблені тарілочки. Додайте в своє життя моменти свята, бо це дуже важливо та приємно.

Секрети правильного поїдання піци

Для більшої насолоди від поїдання такого смаколика, потрібно їсти піцу невеликими шматочками. Рекомендують починати їсти кожен шматочок з гострого краю. Для більшої зручності трикутник краще підтримувати за бортик.

А найголовніше для чудового смаку піци – це замовляти її в правильному місці, як Пронто Піца. Вони не тільки приготують для вас дуже смачну страву, а також активно волонтерять та допомагають переселенцям та ЗСУ. Наприклад, приготували 19502 порцій їжі на суму 682207 грн для тих, кому це зараз найбільш потрібно.