Полковник, якого штрафували за п’яну їзду, оскаржив звільнення в суді. У поліції готують апеляцію

У Вінницькому окружному адміністративному суді скасували наказ про звільнення полковника Олександра Плем’яника. Його звинувачували в тому, що правоохоронець потрапив у п’яну ДТП на службовому авто.

Нагадаємо, на початку березня з’явилася інформація, що керівник управління логістики та матеріально-технічного забезпечення поліції області Олександр Плем’яник на службовому Volkswagen Passat потрапив ДТП із трьома іншими авто.

Патрульні склали адмінматеріали за саму аварію, а ще за нетверезе кермування — полковник поліції мав ознаки сп’яніння і відмовився проходити огляд. Також був штраф за те, що Плем’яник їхав на службовому авто, але на звичайних номерних знаках. Так, ніби машина приватна.

Пізніше полковнику вдалося скасувати всі штрафи в судах. Зокрема, постанову за заміну номерів скасували в Тиврівському райсуді. До речі, у цьому районі Плем’яник раніше працював начальником поліції.

Після інциденту з аварією був готовий наказ про звільнення полковника з лав поліції. Але поліцейський заблокував виконання наказу в суді. У середу, 15 травня, наказ про звільнення також скасували. Суддя Вінницького окружного адмінсуду Максим Альчук заборонив звільняти високопоставленого поліцейського.

Прес-офіцер поліції області Анна Олійник у коментарі журналісту сказала, що в поліцейському главку будуть готувати апеляцію на рішення адміністративного суду.

Джерело: 20minut.ua

Share via