Обережно! В українському сегменті Інтернет простору працюють шахраї-здирники з РФ

Шахраї в українському інтернеті урізноманітнили свої схеми.

У цьому році в Україні фахівці зафіксували вже 82 фішингових сайти — шахрайських веб-ресурси, на яких злочинці під виглядом надання неіснуючих послуг переконують користувачів вводити конфіденційні дані своїх платіжних карт, отримуючи таким чином доступ до рахунків громадян і крадучи гроші.

«Кіберзлочинці все частіше роблять сайти із захищеним з’єднанням, про що говорить абревіатура https на початку адресного рядка. Ключове тут — літера s: її відсутність (якщо написано http, а не https) — це ознака фішингового сайту. Тепер уже наявність «s» вже не є гарантією того, що сторінка безпечна»

Шахраї освоюють нові види «послуг»: працевлаштування (віддалена робота), отримання онлайн-кредиту, продаж авіаквитків. «Для отримання зарплати потрібно було надати всі дані платіжної карти: не тільки номер, але і термін її дії, тризначний CVV2/CVC2-код безпеки зі зворотного боку карти»

Одним з останніх прикладів діяльності злочинців в 2017 році став запуск в інтернеті фішингового сайту-клону сервісу «Приват24», — сайт http://pb24corp.at.ua виманював паролі доступу до «Приват24».

Посилання на джерело: 20minutВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA