Літаюча суперзброя України вже знищує бойовиків Донбасу

Російські найманці розповідають про втрати, яких вони зазнали в результаті атаки українських безпілотників, про це в Facebook пише журналіст Юрій Бутусов.

Він також додає, що офіційно, за традицією, у окупантів втрат немає.

«Квадрокоптери, зроблені українськими ентузіастами-волонтерами з закуплених у різних місцях і саморобних деталей, з саморобними бомбами вже є ефективним засобом боротьби з ворогом. Шкода, що таких квадрокоптерів у нас поки дуже небагато ».

Він також відзначає, що, на жаль, держава поки не інвестує кошти в розгортання їх повномасштабного виробництва і бойового застосування.

«Хоча, як ми бачимо, результати красномовні. Я бачив відео, як бомблять наші безпілотники, поки не час це викладати де-небудь. Але бойові безпілотники повинні стати державною обороннною програмою. Закупівля партії ударних дронів в Польщі всі потреби армії на великому фронті не закриє», – підкреслює він.

ЗМІ повідомляють, що випадок обстрілу українськими безпілотниками позицій окупанта стався біля Докучаєвська. “Квадрокоптер восьмівінтовой скинув саморобний кумулятивний снаряд на БМП. БМП він пропалив, але машина особливо не постраждала”, – поскаржився російський окупант.

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA