Конгрес США погодив фінансування України у 2018 році

Конгрес США збирається надати Україні $250 млн фінансової допомоги для боротьби з російським впливом. Також погоджено надання допомоги Грузії. Конгресменам вдалося досягти компромісу за проектом за 52 години до встановленого дедлайну, після якого розпочалося б припинення роботи федерального уряду.

«Не менше $250 млн буде надано на забезпечення функціонування фонду по боротьбі з російським впливом … і програми підвищення потенціалу правоохоронних органів і служб безпеки держав Європи та Євразії і зміцнення співпраці в галузі безпеки між цими країнами і США і НАТО в міру необхідності», – йдеться в тексті проекту бюджету США на 2018 фінансовий рік.

У проекті бюджету передбачається, що Україна може отримати в якості допомоги $420 млн 700 тис., не рахуючи $200 млн, виділених їй на військові потреби. Грузії планується асигнувати $105 млн 325 тис. Ще $8 млн. Конгрес має намір виділити на захист прав людини у КНДР.

Остаточна версія проекту бюджету США на 2018 фінансовий рік була оприлюднена у середу ввечері. Документ передбачає витрати на суму $1,3 трлн, у тому числі $700 млрд на оборонні витрати. Проект бюджету обсягом 2 тис. 232 сторінки забезпечить, у разі його прийняття, функціонування уряду до кінця вересня 2018 року.

Раніше стало відомо, що США збільшили розмір військової допомоги для України.

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA