Чому Путін відступив під Авдіївкою

Сьогодні, коли вперше за тиждень у місті з’явиться світло, багато хто не хоче навіть згадувати про те, що ще у вівторок усі були готові до евакуації мирного населення. Зараз серед зрадофілів модним трендом стало говорити про Путіна, який нібито почав загравати з Заходом і навіть вивів частину російських військ з Донбасу. А також готовий міняти Захарченка і Плотницького.

Перш за все треба зазначити — це чистої води нісенітниця. Ніхто війська не виводив, хіба на ротацію. А не далі як вчора вбили керівника міліції в ЛНР, який був особистим ворогом Плотницького.

Зрештою, саме формулювання «готовий поміняти ватажків ЛНР і ДНР» — це оксюморон. Ці два персонажі є маріонетками, і їх він може міняти, хоч щодня.

Нинішнє затишшя в Авдіївці — це перш за все наша невелика перемога. Перемога військових, бо поки що росіяни нічого не можуть зробити у «промці». І це головна причина — наступ захлинувся.

Це також перемога дипломатів, попри всі старання ОБСЄ показати вину обох сторін. Перемога мешканців міста, які не кинулися втікати, а мужньо перенесли ці кілька холоднющих днів. Зрештою, це перемога всіх нас, які знову об’єдналися, щоб допомогти один одному.

На жаль, це перемога локальна, а не загальна. І зараз важливо, щоб ніякі зрадофіли і просто агентура росіян не вкрала у всіх нас перемогу. Не почали дзижчати про доброго Путіна, про мир будь-якою ціною та нести іншу нісенітницю.

І останнє, коли сьогодні рабиновичі будуть щось говорити з голубого екрана — не рефлексуйте, перемкніть на інший канал.

Джерело: dsnews.ua

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA