Ветерани відпочивають в оздоровчому таборі УМВС ім.Юлії Рябчинської

10 серпня до приміського оздоровчого табору УМВС України ім. Юлії Рябчинської завітала 4 зміна відпочиваючих, а саме ветерани Вітчизняної війни і органів внутрішніх справ.

Вже стало доброю традицією оздоровлення літніх людей, які своє життя присвятили службі в міліції. Тут подбали про те, аби колишні правоохоронці відпочили, покращили своє здоров’я та отримали масу позитивних емоцій.

Кожен з присутніх міг висловити свою думку про наболілі питання та проблеми. Під час зустрічі наголошувалось на взаємодопомогу зі сторони приватних підприємців та їх установ. Окремі залишають письмові питання пенсіонерів поза увагою.

Так станом на сьогодні в 2012році ветерани отримали грошову допомогу на суму 7 590грн., 830 чоловік забезпечені продуктами харчування на суму 35 8777грн. Надана й інша допомога серед яких одяг та медпрепарати.

Цей день потішив ветеранів виступами з народною піснею вінницьких співаків а також нагородними відзнаками і подяками, які вручили їм голова фонду «Вітчизна і ветерани» Віктор Тяжлов та генерал міліції Валерій Бевз. За традицією і на згадку про сьогоднішню зустріч було зроблено пам’тну фотографію.

Ветерани органів внутрішніх справ Вінниччини нараховують в своїх рядах 1 700 осіб, вони і досі в строю, у вирі життя , серед колег-однодумців, і так само потребують соціального захисту та допомоги — бо вони того заслуговують.

СЗГ УМВС у Вінницькій області

Андрій МацюкДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA