Упродовж минулої доби 20 злочинів розкрили по “гарячих слідах”

Упродовж минулої доби до УМВС України у Вінницькій області надійшло 30 заяв про злочини. 20 злочинів розкрили по “гарячих слідах”.

Скоєно 10 крадіжок, в 2 з яких встановлені підозрювані особи.

9 липня в ході відпрацювання Хмільницького району працівники міліції встановили, що в кінці червня поточного року в селі Порик, з подвір’я домогосподарства 38-річного місцевого жителя скоєно крадіжку велосипеда “Україна”. За підозрою у скоєні злочину працівники міліції затримали 42-річного односельчанина потерпілого. Крадений велосипед вилучено та повернуто власнику.

Виявлено 5 фактів незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. 9 липня під час проведення профілактичних заходів в с.Медвеже та смт. Брацлав, Немирівського району працівники районного відділу міліції виявили та вилучили значну кількість незаконного посіву наркотичних рослин а саме маку майже 400 рослин, коноплі понад 500 рослин. Вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області.

На території Вінницької області сталося дві дорожньо-транспортні пригоди, одна з яких в Тростянецькому районі закінчилась смертю потерпілої особи.

Залишити відповідь

Share via