Працівники Державтоінспекції Вінниччини здали кров для постраждалих у ДТП

15 листопада в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху співробітники Державтоінспекції Вінниччини здали кров на обласній станції переливання крові.

— Ми хочемо допомогти людям, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, — пояснив заступник начальника Управління ДАІ Вінницької області підполковник міліції Петро Веретельник. – Ця добровільна акція не перша та і в подальшому буде підтримуватися особовим складом. Наші співробітники, виїжджаючи на місця ДТП, щоразу зустрічаються зі стражданнями людей, які отримують важкі травми. Втрата крові загрожує життю людини. А от вчасна донорська допомога допоможе його врятувати.

У сьогоднішній акції прийняли участь 60 співробітників. З їх числа і Почесний донор України начальник Тиврівського відділення ДАІ капітан міліції Валерій Котов, який у 48-е прибув здавати кров.

— Моя мета – допомогти людям, — поділився Валерій Васильович. – Наше добровільне волевиявлення допоможе врятувати життя, і це важливо. Думаю, що до нашого заходу долучаться свідомі громадяни нашого суспільства і внесуть свій вагомий внесок у банк крові.

Серед тих працівників Державтоінспекції, які сьогодні здавали кров, більшість стали донорами не вперше. Проте за сумлінне волевиявлення усі вони отримають заслужені два вихідних дні.

Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA