Генерали перевірили бойову готовність транспортної авіації Вінниччини

20 березня, відповідно до рішення Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Володимира Замани, здійснено раптову перевірку бригад тактичної і транспортної авіації Повітряних Сил, дислокованих у різних регіонах України.

Про це повідомляє департамент преси та звязків з засобами масової інформації Міністерства оборони України.

В ході раптової перевірки спроможність авіації виду Збройних Сил України виконувати завдання за призначенням перевірила комісія Генштабу.

За словами командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-полковника Сергія Онищенка, відповідно до плану раптової перевірки літаки з авіаційних частин винищувальної, бомбардувальної, штурмової і транспортної авіації, дислокованих на Полтавщині, Івано-Франківщині, Миколаївщині, Хмельниччині та Вінниччині здійснили перебазування з основних аеродромів з подальшим відпрацюванням визначених комісією завдань.

Під час перебазування авіації одночасно здійснювалося перехоплення повітряних цілей у складних умовах радіоелектронних перешкод, з виконанням завдань розвідки та виявлення наземних цілей.

До виконання завдань залучалися штатні екіпажі авіаційних з’єднань, в тому числі ті, які визначені до виконання завдань з антитерористичного забезпечення Євро-2012.

Особливу увагу під час перевірки було зосереджено на спроможності військової авіації діяти в умовах радіоелектронної протидії умовного противника, виконувати бойові застосування по наземних та повітряних цілях.

Зважаючи на це, льотчики виконували завдання зі стійким супроводженням радіотехнічних військ з моменту зльоту до посадки. Окрім того, в ході перевірки було здійснено марші автомобільної техніки з метою перевезення матеріально-технічних засобів на відстань більше 400 кілометрів.

За попередніми оцінками комісії, залучений до перевірки особовий склад з поставленими завданнями справився, а Повітряні Сили визначені як такі, що готові до виконання завдань за призначенням.

Як наголосив генерал-полковник Сергій Онищенко, загалом проведена перевірка дала змогу визначити реальний стан бойової готовності авіаційних з’єднань, перевірити стан готовності озброєння та військової техніки, рівень злагодженості органів управління.

 

По материалам vinnitsa.info

Залишити відповідь

Share via