Арештували творця фінансової піраміди, що сидів у кабінеті вінницького банку

Про затримання та арешт керівника відділення банку Вінниці повідомила міліція. Цього чоловіка, як підозрюваного у шахрайстві в особливо великих розмірах, розшукували два місяці.

 

Стільки часу 32-річний чоловік, керівник відділення, переховувався. А звинувачують його, як кажуть у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції, в привласненні десятків тисяч доларів вінничан.
В міліції зараз 20 заяв від потерпілих. Скільки ще «купилися» на фінансову піраміду керівника відділення банку, з’ясовує слідство.
За словами начальника управління карного розшуку обласної міліції Олександра Глянька, 32-річний керівник відділення одного з банків у м. Вінниці створив фінансову піраміду, не виходячи з робочого місця.
Він пропонував вінничанам, що приходили відкрити депозитний рахунок, вкласти гроші не у банк, а віддати йому під 30 відсотків на місяць. Тобто з тисячі доларів мав виплачувати вкладнику щомісяця аж 300 доларів США. І якийсь час він так і робив.
– Працював за класичною схемою дії фінансової піраміди, – каже прес-офіцер обласної міліції Анна Олійник. – Кілька місяців виплачував солідні відсотки. І щасливі вкладники солідних сум пропонували й своїм знайомим швидко заробити. За рік існування шахрайського бізнесу свої кошти віддали банкіру близько двох десятків вінничан. Принаймні, стільки на сьогодні звернулося із заявами в правоохоронні органи.
Ці люди заявили в міліцію, коли виплати припинилися. А після заяв на нього керівник відділення зник.
Афериста оголосили у міждержавний розшук. Спецоперацію із затримання провели оперативники Вінниці разом із колегами Із Харкова в селищі Пісочин Харківської області.
Зраз він під арештом. Правоохоронці розслідують справу шахрайства, скоєного у особливо великих розмірах. За такий злочин «світить» до 12 років позбавлення волі з конфіскацією.
Дізнатися, чи звільнений керівник відділення і як банк покарає його за втягування клієнтів у аферу, можемо тільки здогадуватися. Правоохоронці кажуть, що не мають права розголошувати назви банку.
Редакція просить потерпілих вінничан розповісти про свій досвід спілкування з аферистом. Ймовірно, що вкладників у шахрая було більше, ніж заяв до міліції.

 

По матералам 20minut.ua

 

Залишити відповідь

Share via