Видавав себе за посадовця ДФС, обіцяючи за грошову винагороду сприяти поверненню арештованого вантажу – слідчі поліції Києва повідомили фігуранту про підозру

Видавав себе за посадовця ДФС, обіцяючи за грошову винагороду сприяти поверненню арештованого вантажу – слідчі поліції Києва повідомили фігуранту про підозру
Чоловік обіцяв бізнесмену вирішити питання щодо повернення арештованої на Одеській митниці партії цигарок. Свої послуги оцінив у 100 тисяч доларів, а щоб переконати потерпілого у своїх можливостях, видавав себе за впливового посадовця Державної фіскальної служби. Нині за вчинення шахрайських дій йому повідомлено про підозру.
Слідчі столичного главку поліції за процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрили чоловіка за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 – закінчений замах на шахрайство вчинене в особливо великих розмірах Кримінального кодексу України.
Під час досудового розслідування встановлено, що фігурант у змові зі спільниками, справа яких наразі слухається у Печерському районному суді, обіцяли бізнесмену допомогти повернути вилучений на Одеській митниці вантаж цигарок, які потрапили на територію України контрабандним шляхом. Зокрема фігурант представлявся впливовим посадовцем Державної фіскальної служби (ДФС) та переконував «клієнта», що може вирішити питання щодо повернення арештованого майна. Порушник стверджував, що він може домовитися про необхідне позитивне рішення у суді та маючи контакти з керівництвом Державної фіскальної та Державної податкової служби може забезпечити безперешкодне повернення вантажу цигарок. Свої послуги він оцінив у 100 тисяч доларів США. Проте фактично відношення до ДФС зловмисник не мав та вплинути на ситуацію ніяк не міг.
Нині слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили фігуранту про підозру. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Києва