Валерій Іщенко: Завдяки Майдану українське суспільство стало політично зрілішим

Євромайдан, який самоорганізувався і вже став своєрідною державою в державі – це свідчення того, що українці прагнуть достойного і заможного життя. Про це заявив народний депутат України від фракції В.Іщенко«УДАР», заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Валерій Іщенко.

«Щодня спілкуючись на Майдані з людьми, які приїхали до столиці з усіх куточків країни, я побачив, що прагнення до змін та європейського благополуччя дійсно стали всенародним. Часи політичного популізму проходять і порожнім гаслам, не підкріпленим практичними кроками, українці вже не вірять. Люди вийшли на протестні акції з абсолютно конкретними вимогами – вільне, цивілізоване і демократичне суспільство – та очікують від політиків чіткого плану розвитку країни. Людям не потрібна війна, їм потрібна впевненість у завтрашньому дні та достойний рівень життя для своїх дітей», – зазначив народний депутат.

На його думку, український народ продемонстрував вітчизняному істеблішменту та всьому світу консолідовану громадянську позицію та високу політичну зрілість. «По-перше, вже ніхто не зможе говорити про тотальну зневіру та пасивність українського суспільства, а, по-друге, народ став більш зрілим у політичному сенсі, ніж у 2004 році за часів помаранчевого Майдану», – заявив Валерій Іщенко.

Політик підкреслив, що народне віче об’єднала глобальна спільна мета – заставити владу поважати свій народ, і лише тим політикам, котрі запропонують чіткий план розвитку в інтересах всього українського суспільства, буде довірено вести країну по означеній дорожній карті.

One thought on “Валерій Іщенко: Завдяки Майдану українське суспільство стало політично зрілішим

Залишити відповідь