В Україні сьогодні відкриють кілька гуманітарних коридорів: список

На 24 березня 2022 року погоджено відкриття кількох гуманітарних коридорів в Україні. За ними зможуть евакуювати людей з зони бойових дій.

Про це повідомляє міністр реінтеграції Ірини Верещук.

Донецька область

Гуманітарний коридор для маріупольців в Запоріжжі працюватиме за маршрутом Бердянськ – Токмак – Василівка – Кам’янське – Запоріжжя. Місце збору – спорткомплекс на вул. Мелітопольське шосе, 27. На даний момент 24 автобуси знаходяться на в’їзді до Бердянська, до них найближчим часом приєднається ще 21 автобус, який з 06:00 виїхав з Токмака.

Адреси для дозаправки автомобілів – проспект Східний, 4а; вул. Мелітопольське шосе, 87б.

За словами Верещук, українська сторона чекає на обіцяне звільнення водіїв та рятувальників ДСНС у Мангуші (Донецька область). А також спробує дістатися до Нікольського та Мелекіного.

Запорізька область

З міста Пологи Запорізької області до Запоріжжя: Пологи – Токмак – Василівка – Запоріжжя.

З Мелітополя Запорізької області до Запоріжжя: Мелітополь – Василівка – Запоріжжя.

З Макарова Київської області в Житомир: Макарів – Юрів – Ставище – Коростишів – Житомир.

З Білої Церкви Київської області: Біла Церква – Фастів – Брусилів – Кочерів – Ставище – Юрів – Макарів (сільрада вул. Ростовського 30), з евакуацією в Житомир.

З села Богданівка Київської області до Броварів: Богданівка – Рудня – Залісся – Літки – Рожни – Пухівка – Бровари.

З села Велика Димерка Київської області до Броварів: Велика Димерка – Богданівка – Рудня – Залісся – Літки – Рожни – Пухівка – Бровари.

З села Бервиця Київської області до Броварів: Бервиця – Мокрець – Заворичі – Калита – Семиполки – Літки – Рожни – Пухівка – Калинівка – Бровари. З села Бервиця потрібно самостійно дістатися до мосту між селами Мокрець і Заворичі та перейти річку Трубіж у бік вулиці Радгоспної.

Крім того, буде працювати пункт евакуації в районі Романівського мосту для прийому евакуйованого пішим ходом населення Ірпеня.

Share via