В Україні починається будівництво першого платного автобану

Кабінет міністрів України оголосив про старт реалізації державно-приватного партнерства в рамках проекту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець – Броди – Рівне. Це буде перший платний автобан в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Будівництво концесійного автобану — один з найбільш очікуваних проектів для країни. Відсутність таких доріг протягом 30 років – це «економічний злочин» проти держави Україна. «Краковець-Броди-Рівне» має стати першим проектом державно-приватного партнерства у сфері будівництва та експлуатації доріг. Маємо якнайшвидше розпочати його реалізацію», — підкреслив глава уряду Денис Шмигаль.

Своєю чергою, міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що за маршрутом проекту завершено збір інформації, зроблені виміри інтенсивності руху і розроблені три варіанти проходження траси.

В ході обговорення були представлені основні параметри проекту «Краковець-Броди-Рівне». Протяжність дороги складе близько 280 кілометрів, а час проїзду маршруту згідно з прогнозом зменшиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин.

Дорога розрахована на швидкість 130 км/год, а реалізація проекту передбачена в три етапи. Перші роботи повинні початися в наступному році.

Поділіться
EN RU UK