В Україні планують відкритись магазини відомого бренду

Відомий бренд H&M повертається в Україну. Заплановано відкриття брендових магазинів. 

В українському офісі H&M підтверджують, що всі перемовини відбуваються в тісному контакті з представниками влади. «Наш намір завжди полягав у тому, щоб відкритися знову, щойно це дозволить ситуація», – коментують представники бренда.

Остаточне рішення ухвалює міжнародний офіс. «На моє доручення посольство України у Швеції вже тривалий час веде активну роботу з повернення цієї компанії. Цього тижня наші дипломати у Стокгольмі отримали остаточне підтвердження, що українські магазини H&M, які були закриті у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії, почнуть відновлювати роботу вже в листопаді цього року», – додає Дмитро Кулеба. Наразі триває активна підготовка до відкриття.

У H&M не коментують, які саме магазини відкриють першими. З приводу товарів, які будуть представлені в Україні після відкриття, представники H&M кажуть, що працюють над тим, щоби запропонувати клієнтам такий самий досвід покупок, яким він був і до тимчасового закриття магазинів.

«Жіночий, чоловічий і дитячий одяг буде доступний у всіх магазинах, [що відновлять роботу], а лінійка спортивного одягу H&M Move й товарів для дому H&M Home – в окремих магазинах. Одяг, який був у магазинах під час закриття, також буде частиною комерційної пропозиції, на додаток до нової колекції», – коментують представники бренда.

Джерело