В Україні курцям готують неприємний сюрприз: сигарет буде менше, але ціни вищі

В Україні в 2020 році можуть заборонити частинау сигарет

В Україні подорожчають сигарети на 20% в 2020 році, і незабаром на пачках з’являться більш страхітливі зображення, а деякі тютюнові вироби взагалі заборонять. Зокрема, в нашій країні перестануть продавати ментолові сигарети, які з 20 травня вже не реалізуються в Євросоюзі та Великій Британії.

На Вінниччині СБУ провела контрдиверсійні тренування

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2813 «про внесення змін у деякі закони України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну». Зараз він опрацьовується в Комітеті, а вчора був включений до порядку денного на засіданні парламенту.

Документ передбачає посилити правила продажу тютюнових виробів, заборону сигарет з ароматизаторами і різними смаками та «оновлення» виду упаковки.

Премьер-министр Чехии выступил за проведение в Беларуси новых выборов

Як йдеться в пояснювальній записці до документа, законопроект сприятиме досягненню Цілей сталого розвитку ООН, щодо яких Україна взяла на себе зобов’язання скоротити поширеність куріння до 15% у 2025 році.

Таким чином, в Україні хочуть заборонити продаж сигарет особам до 21 року, на пачках з’являться зображення уражених органів та палаючих зубів, реклама тютюнової продукції пропаде в інтернеті, супермаркетах і на банерах.

Добавить комментарий