В Офісі президента пояснили, коли звільнять захоплений РФ південь України

Росія намагається серед українців на півдні України сформувати думку про те, що їх нібито покинули. У той самий час, як визволення територій нашої країни є лише питанням часу. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Зокрема, він наголосив:

«Так ось про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати у жителів півдня думку, що Україна їх покинула, а „російський світ“ прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених».

За словами Подоляка, зараз весь уряд працює над тим, щоб Україна отримала достатню кількість зброї для звільнення тимчасово захоплених територій. Також він наголосив, що військова машина України працює над тим, щоб стримати наступ РФ на сході, а Кремль продовжує кидати у бій усе, що має:

«Щойно Росія виснажиться і втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил — південь нашої країни обов’язково буде звільнено».

Крім того, він визнав, що питання звільнення півдня України вирішиться не найближчими днями, але швидше, ніж це можна уявити.