У Зеленського озвучили прогнози щодо майбутнього росії та нового наступу

Росія найближчим часом може вдатися до певних наступальних дій, які обернуться для неї великою кількістю втрат. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він висловив думку, що процес розпаду Росії розпочнеться після двох-чотирьох серйозних поразок у війні, оскільки в російських містах поранені військові та ампутанти масово виходитимуть на протести:

“Територією Росії поширюватиметься протест не політичного, а соціального характеру – через втрачені на війні близькі. У цей час в оточенні Путіна розгоряться суттєві внутрішні міжусобиці. Почнеться класичний російський пошук винних. Силові вертикалі почнуть швидко занепадати”.

Подоляк додав, що ЗСУ продовжать звільняти захоплені РФ території, тоді як у РФ етнічні суб’єкти матимуть шанс стати самостійними. Чиновник наголосив:

“Ядерна зброя так чи інакше контролюватиметься, у тому числі й залишками російського генералітету. Тому немає великих ризиків, що вона з’явиться на чорному ринку або буде як мінімум деякий час неконтрольованою”.

Радник голови ОПУ прогнозує, що Росія розпочне з Україною реальні переговори щодо своєї відповідальності за злочини та компенсації за вбивства та руйнування. Водночас, він визнав, що терміни описаного сценарію залежить від постачання в Україну озброєння.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!