У Вінниці колапс через прорив труби — підтоплені будинки, зупинка трамваїв та перекрита траса (Відео)

Сьогодні, 14 лютого, близько 6:50 у Вінниці стався прорив труби водопостачання на Лісопарку. Через це трамваї не курсують до Барського шосе. Частина траси перекрита поліцейськими. Працівники «Водоканалу» намагаються вирішити проблему, але наразі вода б’є з під асфальту, все новини вінниці

Потік тече від зупинки «Лісопарк» аж до «Максимовича». Біля Аналога утворилося справжнє озеро. Вода стікає з дороги до приватного сектору. За попередньою інформацією, кілька будинків підтопило.

На місці аварії два трактори намагаються дістатися до прориву — зривають асфальт. Очікують на приїзд мера Вінниці Сергія Моргунова.

Рух по Хмельницькому шосе перекритий поліцією від трамвайної зупинки «Студентська» до «Палац школярів». Транспорт перенаправляють на вулицею Трамвайною (колишня Революційна). За повідомленнями водіїв, на вулиці Келецькій значні затори. «Тягучка» починається від ринку «Урожай» і триває до 600-річчя. Транспорт рухається дуже повільно.

Люди дістаються у своїх справах пішки.

Коли впораються з поломкою невідомо. Зрозуміло одне — швидко це не станеться. Варто зазначити, що прориви на цьому місцістаються не в перше.

Джерело: Vinbazar.comВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA