У розвідці зробили заяву щодо нових цілей армії рф в Україні

Російські загарбники переорієнтують напрямки своїх ударів і хоча енергетика України залишиться їхньою мішенню, проте основною метою росіян можуть стати військові об’єкти, концентрація військ та логістика ЗСУ. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький.

Представник української розвідки зазначив:

“Давайте візьмемо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч з 17 на 18 березня і в ніч з 21 на 22 березня. Потрапили до баз паливно-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі та ще були влучення в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ та концентрація нашої техніки, яка знаходиться у пунктах дислокації”.

За словами Скибицького, кліматична зима вже закінчується, тоді як російським загарбникам не вдалося зруйнувати українську енергосистему, що стало можливим завдяки енергетикам, ЗСУ, військам протиповітряної оборони та скоординованій роботі всіх міністерств та відомств. Він уточнив:

“Тому росіяни зараз дещо переорієнтуватимуть напрями завдання ударів. Це можуть бути і військові об’єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань”.

Розвідник не виключає, що російськими мішенями можуть стати гідротехнічні та очисні споруди:

“Можливо. Ми аналізуємо, розвідку яких об’єктів веде Російська Федерація. Серед них є й гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, що йдуть із Заходу. Росія постійно веде розвідку цих об’єктів, у тому числі космічну “.