У Донецьку вбито важливих офіцерів росії

В окупованому Донецьку невідомі диверсанти вбили чотирьох російських офіцерів. Про це повідомляє російський телеграм-канал “Кремлівська табакерка”.

Ресурс із посиланням на джерела серед військових Росії та в так званому “МВС ДНР” повідомляє, що тіла чотирьох російських офіцерів були знайдені в одній із квартир у Київському районі Донецька:

«Чотири тіла знайшли в квартирі, де офіцери зібралися відсвяткувати нове звання одного з них. Усі отруєні, якою саме отрутою, зараз встановлює експертиза. Загиблі їли страви, замовлені у двох ресторанах міста, та пили дорогий алкоголь. За словами товаришів по службі, спиртні напої, швидше за все, були подаровані військовим. Проводяться слідчі дії, розслідувати цей підлий злочин – справа честі».

Паблік пише, що зараз є дві версії слідства. За першою з них офіцерів отруїли “ворожі диверсанти”, оскільки загиблі “грали важливу роль у наступі військ Росії на Донецькому напрямку, а один з них служив у військах ППО. При цьому за другою версією, росіян вбили місцеві злочинці. . Джерело в правоохоронних органах повідомило ресурсу:

«У одного з офіцерів був конфлікт із донецькими кримінальними авторитетами, пов’язаний із фінансовими та особистими питаннями».

Наразі триває слідство. Йде розшук кур’єрів, які доставляли загиблим їжу та тих, хто подарував їм алкоголь.