У британській розвідці назвали причину ракетних ударів рф по цивільних об’єктах в Україні

Проаналізувавши ситуацію, у міноборони Британії зазначили, що росіяни вражають цивільні об’єкти в Україні через нестачу високоточної зброї та низьку кваліфікацію своїх військових

У британській розвідці припускають, що ракетний удар по торговому центру “Амстор” у Кременчуці 27 червня міг уразити і сусідній інфраструктурний об’єкт.

У відомстві вважають, що неточність російських ударів із великих відстаней призвела до масових жертв серед цивільного населення на залізничному вокзалі Краматорська 9 квітня.

Проте російське командування не враховує високого рівня побічної шкоди, коли ухвалює рішення про військову доцільність для удару по меті.

“Майже напевно росія продовжуватиме завдавати ударів, намагаючись перешкодити постачанню зброї українським військовим на фронт. Дефіцит у росії сучасної високоточної ударної зброї та професійні недоліки тих, хто планує удари та наводить ракети на цілі, призведуть до нових жертв серед цивільного населення”, – стверджують у військовому відомстві Великобританії.

Share via